HEALER GEL

healer_gel_uvod

Healer gel – je prvý produkt z kozmetiky novej generácie rady HEALER. Jeho prednosťou je obsah krvných derivátov získaných unikátnou metódou v špeciálnom gélovom základe. Tieto deriváty sú biologického pôvodu a teda sú pre telo úplne prirodzené. Priaznivo pôsobí na kmeňové bunky a tým neobyčajne efektívne umožňujuje rozvoj regeneračných procesov a podporuje hojenie.

ÚČINNÁ LÁTKA:
Bunkové plazmatické fragmenty (INCI: Calf blood extract).

ÚČINKY:
Podporuje regeneračné procesy kože, aktivuje hojivý potenciál kože a je vhodný pre omladenie pleti, pri mezoterapii, ale tiež pri akné. Pomáha pri opare, hemoroidoch a vyparených zadočkoch detí ale aj na regeneráciu podráždených bradaviek počas kojenia. Zregeneruje aj rozodratú pokožku nosa počas nádchy.

Healer gel se nanáša v tenkej vrstve. Nanáša se jeden krát, maximálne dvakrát denne. Pre väčší účinok je vhodné pleť trochu pripraviť. Najjednoduchšie je naparenie pleti, ktoré je možné zosilniť peelingom. Na takto otvorenú pleť sa nanesie tenká vrstvička Healer gelu a nechá sa pôsobiť. Po krátkej chvíli (2 až 3 minuty) se môže na pleť naniesť výživný krém, ideálne s kyselinou hyaluronovou. Nikdy ale nepostupujme opačne. Vždy najprv aplikujeme Healer gel a až potom čokoľvek iné. Pre väčší efekt je možné využiť aj technológie, ktoré umožňujú ešte hlbší prienik účinných látok. Napríklad infračervené svetlo alebo galvanická žehlička. Galvanická žehlička sa používá tak, že NAJPRV sa nanesie tenká vrstva Healer gelu na vyčistenú pleť a následne sa na pleť pôsobí galvanickou žehličkou. Táto procedúra je ideálna napríklad pred dôležitou večernou společenskou akciou, na kterej chce žena vyzerať nádherne, mlado a oslnivo, pretože krátkodobo galvanická žehlička v kombinácií s Healer gelom naozaj vyžehlí všetky jemné a stredne hlboké vrásky. K dosiahnutiu dlhodobého efektu je samozrejme potrebné dlhodobejšie používanie.

Healer gel je vynikajúci na mezoterapiu. Efket mezoterapie je ale veľmi závislý na dĺžke ihličiek dermarollera. V bežných kozmetických salónoch (a taki isto aj v obchodoch s deramrollermi) sa stretávame len s dermarollermi s ihličkami do 1 mm. Takýmto valčekom pleť premasírujeme, ale nenarušíme. Poriadna masáž dermarollerom pleť prekrví. Nanesieme vrstvičku Healer gelu a znovu pleť dermarollerom spracujeme. Túto procedúru je vhodné opakovať cca 1 krát za mesiac, maximálne však 1 krát za 14 dní. V prípade mezoterapie vykonávanej lekárom sa používajú valčeky s dlhšími ihlami a dochádza k porušeniu kože. V týchto prípadoch je vhodné natrieť kožu Healer gelom hneď po aplikácií znecitlivujúcej emulzie a až potom spracovať pokožku dermarollerom. Táto metóda je veľmi účinná nielen pre omladenie, ale i tam, kde potrebujeme pomôcť odstrániť alebo zmenšiť staré jazvičky. Napríklad po akné, jazvy po menších chirurgických zákrokoch alebo strie po tehotenstve.

jún 14th, 2015 by