HEALER CREME

healer_creme

Healer creme je polomastný krém, s vynikajúcim omladzujúcim účinkom na zrelú a starnúcu pleť. Výhodou krému je ľahší prienik účinných látok do hlbších štruktúr pleti.

ÚČINNÁ LÁTKA:
Bunkové plazmatické fragmenty (INCI: Calf blood extract)

ÚČINKY:
Healer creme bol vyvinutý na pozitívnu stimuláciu pokožky cestou bunkových interakcií, vďaka ním má výrazný omladzujúci a regeneračný účinok. Vyšší obsah proteínov spolu s unikátnou krémovou štruktúrou pomáha vyživovať a omladzovať pokožku do hĺbky.

Nanáša sa tenká vrstva na odlíčenú a očistnú pleť. Predchádzajúci peeling alebo prehriatie pokožky účinok krému zosilní. Healer creme sa rýcho vstrebáva a nezanecháva na pleti mastný film. Je možné ho použiť aj ako podkladový krém pre make-up. Vzhľadom k intenzívnym regenaračným účinkom na pleť, doporučujeme aplikovať niekoľkodňovú kúru, ktorú je vhodné doplňovať aplikáciou silne výživového krému, najlepšie s kyselinou hyaluronovou. Dĺžka trvania kúry je veľmi individuálna, odporúčame približne 5 až 7 dní a následne zhruba dva dni Healer creme vynechať a potom opať v aplikácií pokračovať.

Omladzujúce účinky sú viditeľné a dlhodobé. Healer creme je vhodný aj pre problematickú pleť s chronickým akné. V týchto prípadoch odporúčame kombinovať s ošetrením pomocou mezoterapie s Healer gelom. V tejto kombinácií dochádza k zarovnaniu prepadnutých jazvičiek a k ich postupnému miznutiu. Tento postup je možné použiť aj na strie a staršie jazvy. Omladzujúce účinky sú pri používaní Healer creme dosahované tak u žien ako aj u mužov a to skutočne vo všetkých vekových kategóriách.

jún 14th, 2015 by