HEALER ANIMAL

healergel-01-animcell

HEALER ANIMAL GEL (č. schválenia 070-17/C) je hojivý gél pre všetky druhy zvierat, aj exotických vrátane vtákov a plazov. Obsahuje extrakt z hovädzích krvných doštičiek v krvnej plazme. Gél sa nanáša dvakrát denne v tenkej vrstve na vyčistenú ranu. K zabezpečeniu účinku je potrebné zabrániť zlízaniu cca 2-5min. po aplikácii. Aplikuje sa do doby zreteľného vyhojenia rany. Neobsahuje žiadne liečivo alebo hormóny. Uskladňujte mimo dosah detí. Viac informácií na stránke výrobcu www.vabios.com.

Použitie:

  • – akútne a chronické rany na koži a sliznici,
  • – pooperačné rany,
  • – traumatické poškodenie pazúrov,
  • – syndróm suchého oka, rohovkový vred,
  • – poranenie vnútra papule u hadov,
  • – poranenie krídiel a pazúrov vtákov.

HEALLER ANIMAL B2 STRONG (č. schválenia 072-19/C) je určený pre psy, mačky a iné na regeneráciu organizmu a pre zdravé srdce. Je zložený z vitamínov: thiaminu (B1), riboflavínu (B2), hovädzích proteínov izolovaných z krvných doštičiek (aktívne faktory hojenia) a kolagénneho hydrolyzátu. Prípravok je vhodné užívať ako podporu pre celkovú regeneráciu organizmu pri chronických problémoch kardiovaskulárneho (srdcovo-cievneho) systému alebo na zvýšenie vitality a zlepšenie kondície u seniorov. Vo vhodných indikáciách odporúčame Healler B2 Strong kombinovať s lokálnymi účinkami Healer Animal Gelu.

Odporúčané dávkovanie: Prípravok treba podávať spolu s krmivom. Zvieratám pod 20kg odporúčame tobolku vysypať do krmiva. Postačí štvrť až polovicu obsahu tobolky denne. Zvieratám od 20 do 50 kg odporúčame polovicu až jednu tobolku denne. Zvieratám nad 50 kg jednu až dve kapsule denne. Neobsahuje žiadne liečivo alebo hormóny. Uskladňujte mimo dosah detí. Viac informácií na stránke výrobcu www.vabios.com.

 

x (x)
x (x)
x (x)
x (x)
x (x)
x (x)
x (x)
x (x)
október 24th, 2019 by